قالب وبلاگ
گل همیشه بهار
دلنوشته ها و خاطرات دو تا دختر 17 ساله
نويسندگان
لينک هاي مفيد

بالاخره بعد از یک ماه و اندی تصمیم گرفتم که پست جدیدی بگذارمعینک

صادقانه بگویم الآن که دارم تایپ می کنم حتی نمیدانم که چه میخوام بگویم ...

از ساحل خیلی وقته خبری نیست...دلم تنگ شده است برایش ناراحت دوست اینترنتی بودن همین بدی ها را هم دارد دیگر.....

چندی است که سرم شلوغ شده است و به جرات میتوانم بگویم که در دوران مدرسه و امتحانات نهایی کمتر از حالا فعالیت داشته ام ، آن هم فعالیت درسییول اما شکایتی ندارم زیرا خودم  این را انتخاب کرده ام ....دانش،دانش و دانش!

این چند وقت آنقدر کتاب خوانده ام که سردرد تنهایم نمیگذارد ، امروز عصر به شوخی به پدرم گفتم :((بابا ببین چقدر مخم آکبند بوده تو این چند سال که با این چند روز کتاب خوندن سردرد گرفتم!))آخ

فکر کنم تمام ما که نه ولی اکثریت ما همین وضعیت را داریم ، کتاب واقعا عالیه و برای خودم متاسفم که تا به حال به ارزش این دوست پی نبرده بودم و  وضعیت الآنم را مدیون دوست و استاد عزیزم هستم که باعث شد که این مسیر را انتخاب کنم،مسیر دانش...یول

الآن یکی از دوستانم smsداد و می گفت:(( خبری ازت نیس پری کجایی؟چی کارا میکنی؟)) دیگر وقت برای دوستانم هم ندارم این چندوقت تا جایی که توانسته ام بقیه را به قول معروف ((ازسرم باز کردم)) تا وقت برای کتاب خواندن و صحبت بااستادم بیشتر باشد.

دیگر نمیدانم که چه بگویم...آهان راستی تست بازیگری هم داده ام و قبولم کردندهورا

حسابی بابت این موضوع خوشحال هستم ... !  

دوستتان دارم قلببرچسب‌ها: پریسا
:: دوشنبه ۱۳٩۳/٤/٩ :: :: ۸:٠٥ ‎ب.ظ :: :: پریسا و ساحل ::
[ Weblog Themes By Night nama ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ دلنوشته ها و خاطرات ما دوتاست خاطرات تلخ و شیرینمون و حرف های نگفته ی لحظه هامون.... لحظه هایی که کسی جز یه قلم و کاغذ نداشتیم تا باهاش تقسیم کنیم وحالا میخواییم اون کاغذای احساسمون رو شده رو به نمایش بذاریم تا نظرای بقیه رو بدونیم... دوست داریم بدونیم چندنفر مثل مافکر میکنن... میخواییم بدونیم دلنوشته ها و خاطراتمون واسه چند نفر جالبه.... ما دوتا دختر17ساله هستیم که میخواییم احساساتمون رو با شما به اشتراک بذاریم و منتظرانتقادات و پیشتهاداتتون هم هستیم راستی تبادل لینک هم میکنیم!!
امکانات وب