قالب وبلاگ
گل همیشه بهار
دلنوشته ها و خاطرات دو تا دختر 17 ساله
نويسندگان
لينک هاي مفيد

امروز صبح که از خواب بیدار شدم تلفنم را چک کردم ، روی صفحه اش نوشته بود Life Event اول خیلی تعجب کردم یعنی چه خبر است؟صفحه را باز کردم نوشته بود  Fayaz birthday باورم نمی شد ... من تاریخ تولد فیاض را از تقویم تلفنم حذف نکرده بودم!

بعد از یک سال هنوز... وای خدا چرا من اینجوریم؟! چرا فراموش نمیکنم؟! چرا هنوز باشنیدن اسمش تمام خاطرات خوب و بدم جلوی چشمانم می آید؟! چرا طاقت ندارم کسی درباره اش چیزی بگوید؟! حتی مواقعی هم که مادرم درباره اش چیزی میگوید عصبی می شوم و بااو دعوا می کنم گرچه میدانم حق با مادرم است و درست میگوید...!

کااااااااااااش یک سال دیرتر عضو فیس بوک می شدم شاید این رابطه اصلا به وجود نمی آمد... کاش آن شب من از ناراحتی به فیاض پناه نمی بردم که با او دردودل کنم تا حرفایش باعث شروع یک احساس بشود و ای کاش اون روز با سروناز نمی رفتیم باغ دلگشا که اون بحث ها پیش بیاید و هزاران ای کاش دیگر...ناراحت اشتباه نکنین دوستی ما دونفر اینترنتی و فیس بوکی نبود ، دوستی ما قبل از عضویت من در فیس بوک شروع شد ، شاید از 2.3 سال قبلش هم میشناختمش ولی باعث و بانی صمیمیت فیس بوک بود!

البته همیشه گفته اند هر اتفاقی که می افتد حکمتی دارد ولی حکمت این چه می تواند باشد؟! خدایا بهم بگو این دوستی به جز ضرر برای من منفعتی هم داشت؟! البته منکر این هم نمیشم که تو این مدت تجربیات زیادی پیدا کردم ولی به چه قیمتی؟!می گویند:انسان یا تجربه می کند و یا از تجربیات دیگران استفاده می کند ولی چرا من از تجربیات دیگران استفاده نکرده ام؟

گرچه الآن این قدرت را دارم که به تمام دوستانم راه درست را نشان دهم و نگذارم که آنها نیز همان اشتباهات را تکرار کنند ...لبخندفکر کنم جواب سوالم را از خداوند گرفتم حکمت این ماجرا در تجربیات من بود...!


برچسب‌ها: پریسا
:: پنجشنبه ۱۳٩۳/٤/۱٢ :: :: ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ :: :: پریسا و ساحل ::
[ Weblog Themes By Night nama ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ دلنوشته ها و خاطرات ما دوتاست خاطرات تلخ و شیرینمون و حرف های نگفته ی لحظه هامون.... لحظه هایی که کسی جز یه قلم و کاغذ نداشتیم تا باهاش تقسیم کنیم وحالا میخواییم اون کاغذای احساسمون رو شده رو به نمایش بذاریم تا نظرای بقیه رو بدونیم... دوست داریم بدونیم چندنفر مثل مافکر میکنن... میخواییم بدونیم دلنوشته ها و خاطراتمون واسه چند نفر جالبه.... ما دوتا دختر17ساله هستیم که میخواییم احساساتمون رو با شما به اشتراک بذاریم و منتظرانتقادات و پیشتهاداتتون هم هستیم راستی تبادل لینک هم میکنیم!!
امکانات وب